Mieszkanie powinno być Twoim portem – miejscem, do którego wchodzisz codziennie, choć zmęczony, to z bardzo dużą przyjemnością. Aby tak jednak było, mieszkanie powinno być idealnie zaprojektowane. Co to znaczy idealnie? – Tak, aby spełniało wszystkie Twoje potrzeby.

Mieszkanie idealne jest przede wszystkim efektywne, ale powinno być  także – po prostu – przyjemne. Co nadaje mieszkaniom i wnętrzom domów specjalnego charakteru? Przede wszystkim odpowiedni dobór podłogi oraz oświetlenie. O doborze odpowiednich podłóg musimy pomyśleć już na samym początku, a więc już podczas projektowania własnego wnętrza. Oczywiście obecnie nie trzeba niczego rysować, nie trzeba również przeglądać stosów z katalogami. Dziś wystarczy po prostu dobrej jakości program architektoniczny.

Progecad – idealny dla twoich potrzeb

Progecad to profesjonalny program skierowany dla wszystkich, którzy zajmują się m.in. urządzaniem wnętrz. Użycie do tego celu programu zapewnia idealne wykończenie naszych pomieszczeń, dobranie idealnych mebli i wykończenia; pod względem wielkości, ale też kolorystyki. Dzięki temu programowi, szybko można stworzyć wizualizację naszego planu. Projekt powstaje bardzo szybko i jest niezwykle dokładny. Jest on również niezwykle inteligentny. Kiedy zmieniamy w nim poziom podłogi, równocześnie zmienia się również poziom ścian – w pełni automatycznie. Ponadto, w programie wbudowano wiele nowych funkcji budowlanych, dzięki którym przenoszenie całych obiektów, np. podłogi, nie jest żadnym problemem. Za pomocą specjalnych uchwytów przeniesienie schodów czy wybranej podłogi zajmie jedynie małą chwilę! Dużą zaletą programu jest jego podobieństwo do programu AutoCAD. Dzięki niemu bez trudu stworzymy rysunki 2D oraz widoki modeli 3D np. podłóg, które interesują nas najbardziej, ale również elewacji, a także widoki perspektywiczne.

Jeżeli dopiero planujemy nasze wnętrza to doskonała okazja, aby dokładnie zastanowić się nad podłogą. Najgorsze co można zrobić w tym względzie, to wybrać ją w sposób nieprzemyślany. Podłoga jest przecież kosztowna, poza tym nie tak łatwo ją później zmienić…