Reklama jest obecna nie tylko na dużych billboardach, nie tylko patrzymy na nią w telewizji i nie tylko widzimy ją na ulotkach, które dostajemy do rąk, ale coraz częściej znajduje się ona również pod naszymi nogami. Folia samoprzylepna stosowana jest na oknach i drzwiach, na szybach samochodów, a teraz także na posadzkach i podłogach. Jednak wiele osób przed założeniem takiej folii zastanawia się, czy oby na pewno jest to dobry sposób?

Czym są folie samoprzylepne podłogowe?

Folie samoprzylepne to odmiana folii monomerowej. Jest ona przeznaczona do druku aplikacji podłogowych. Folie takie spełniają wiele funkcji. Przede wszystkim są po prostu stosunkowo nowym medium reklamowym. Ponadto, jest to ciekawe podejście do przekazu reklamowego. Taka reklama z całą pewnością przyciągnie wzrok oraz uwagę każdego klienta.

Gdzie się je stosuje?

Folie podłogowe można stosować niemal wszędzie, a to z powodu specjalnego atramentu, który odporny jest na różne warunki atmosferyczne. Dobrze wykonana folia nie zmieni swojego kształtu pod wpływem deszczu czy śniegu lub wilgoci. Gdzie można ją zastosować? Na ekspozycjach marki, podczas różnych promocji, na targach oraz imprezach, może służyć jako oznakowanie poziome. Dzięki wykorzystaniu specjalnego kleju, możliwe jest usunięcie takiej reklamy bez trudu. Bardzo często folie takie wykorzystywane są również na chodnikach w parkach. Bez wątpienia jest to fantastyczny sposób na przyciągnięcie uwagi klientów. Folie mają różną grubość, niektóre z nich posiadają antypoślizgowy laminat, dzięki czemu zapewniają bezpieczne użytkowanie.

Gdzie zamówić?

Oczywiście tylko u profesjonalnych firm. Dobre drukarnie wykorzystują wysokiej klasy materiał, ale również mają wypracowaną technikę nakładania farb, dzięki czemu napisy i znaczki umieszczone na folii będą naprawdę trwałe. Profesjonalne firmy posiadają specjalne urządzenia poligraficzne, dzięki którym wydruki posiadają naprawdę wysoką jakość. Dobrze jest znaleźć taką firmę, która nie tylko stworzy dla nas specjalną folię samoprzylepną na wymiar, ale również zajmie się jej naklejeniem na naszej powierzchni.